8(067)491-72-02
Графік роботи:
Пн-Пт: 08-17
Сб: 09-13

Новини

Статті

Про компанію

ТОВ "ТД"СБС"  було засновано 8 років тому у місті Київ. Основними напрямками діяльності нашої організації є продаж будівельних матеріалів оптом та в роздріб. Ми працюємо з клієнтами по всій території України, у тому числі з будівельними магазинами та будівельними організаціями. 

На ринку будівельних матеріалів ми зарекомендували себе як комплексний оптовий постачальник і надійний партнер. У зв'язку з цим у нас сформовані стабільні відносини з багатьма компаніями України. З кожним роком наша організація набуває нових дилерських відносин з різними виробниками будівельних матеріалів. Ми співпрацюємо з заводами-виробниками тільки по прямих контрактах. За час існування нашої компанії ми стали офіційними дистриб'юторами багатьох торгових марок будівельних матеріалів як українських, так і зарубіжних, зокрема це: Artisan, Baumit, Укрмагнезит, Неман+, Knauf Insulation, Батеплекс, Termolife, Petralana.

Мы пропонуємо широкий вибір будівелних матеріалів за доступними цінами. Для постійних клієнтів, прорабів та оптових покупців діє широкий спектр знижок.

Ceresit рўрў 190 Kakiyi dveri est Www suhiesmesi com ua Качественная китайская мотокоса Кнауф МП 75 Переработка асфальта в домашних условиях Рўрљрћр›р¬рљрћ рўрўрћр Сервісбудсуміш тд тов